Boutique 6
2021 Yılı Her Gün Gi̇yebi̇leceği̇ni̇z 7 Trend Model
Buradasınız: Anasayfa / Blog
5 Eylül 2019, Perşembe
2021 Yılı Her Gün Giyebileceğiniz 7 Trend Model
2020-2021 sonbahar kış modası yerini yavaş yavaş 2021 giyim modasına bırakıyor. Evlerden çıkıp sokaklara çıkmaya hazırlandığımız bu dönemde giyim konusunda kafanız biraz karışmış olabilir. Moda haftalarında izlediğimiz tasarımlar ve tarzlar da aynı kafa karışıklığını yansıtıyor; dışarı taşınan ev giyimi, her zamankinden özgür sokak modası, iddialı parçalar ile savaşan minimal parçalar… Hepsini sizin için derledik ve bu yıl mutlaka değerlendirmeniz gereken en kurtarıcı 5 trendi bir araya getirdik.
2021 Yılı Her Gün Giyebileceğiniz 7 Trend Model

1 - Bedenimizi Özgür Bırakan Trend: Pencereli Kıyafetler

Kıyafetlerimizin içinde bile bir çıkış yolu arıyor olmalıyız ki, bu yıl her kıyafet bir yerden açık veriyor. Bedenin belirli kısımlarını açıkta bırakan pencereli kıyafetler bu yılın en özgür parçaları arasında. Sırt dekoltesine yeni bir soluk kazandıran bu trendi aynı zamanda yanlardan bel dekoltesi veren elbiseler, kazaklar ve pantolonlarda görebilirsiniz. Kıyafetlere tam dozunda cesaret katan bu trendi günlük hayatımıza dahil etmek oldukça kolay!

2 - Klasikleşmiş Bir Trend: Çizgiler

Güzel havalarının habercisi çizgiler bu yıl da 2021 ilkbahar-yaz modasının önemli bir parçası. Geleneksel Marine trikoların yanı sıra rengarenk ve asimetrik çizgiler hem yatay hem de dikey yönlerde her kıyafete hareket katıyor.

3 - Süzülen Trend: Bol ve Dökümlü Parçalar

Ev stili rahatlığının ardından 2021 sokak modasının bu kadar salaş ve dökümlü parçalardan oluşması herkesi çok mutlu edecek! Kıyafetler kendini serbest bırakırken bedenler rahat kesimlerin içinde kayboluyor. Süzülen geniş pantolonlar, hafif ve akıcı kumaşlardan oluşan oversize ceketler ve üzerimizden akan takımlar bu yılın dikkat çekici sokak stillerini yaratıyor.

4 - Yenilenen Trend: Polo Yaka

Tişörtlerden ayrılıp başka kıyafetlerde kendini gösteren polo yaka bu yıl her yerde olacak. Elbiseleri, kazakları, hırkaları ele geçiren bu model yaka günlük stilinize spor bir dokunuş kazandıracak.

5 - En Feminen Trend: Korse Kıyafetler

Günlük kıyafetler ile bütünleşen geleneksel korse yapısı yılın en feminen trendi olarak bizimle buluşuyor. Belinizin inceliğini ortaya çıkaran bu kıyafetler ile zarif ve cesur bir duruş yakalayabilirsiniz. Korseli gömlek modellerini bir jean ile kombinleyerek daha casual bir tarz yakalarken, derin dekolteli saten bluzlar ile iddialı bir akşam şıklığı elde edebilirsiniz.

6 - En Gösterişli Trend: Hacimli Kollar

Abartılı kesimler ve güçlü siluetler yılın trendleri arasında önemli bir yer kapsıyor. Bu trendi günlük kıyafetlerimizde hacimli balon kol modelleriyle sıkça göreceğiz. Balon kollu elbiseler, bluzlar ve kazaklar ile güçlü ve feminen bir tarz elde edebilirsiniz!

7 - Sakin Ama Etkili Trend: Minimalizm

Renkli ve hacimli kıyafetlerin karşısında vücutta oturan modern klasikler kontrast yaratacak. Sade parçalar, siyah, beyaz ve nude tonlarda nötr renkler tercih edenler için bu yıl takip edebileceğiniz trend minimalizm. Şık ve çabasız, üzerinize oturan, aksesuarlar ile kolay kombinleyebileceğiniz elbiseler, bluzlar ve pantolonlar ile tüm minimal tarzınızı oluşturabilirsiniz.

Etiketler
trend
blog yazısı
2021 trend
trend butik
Destek Ekibimiz İle İletişime Geçebilirsiniz.